1,5 mn euro/Ja dhurata luksoze që i bëri vetes për ditëlindje gjiganti suedez

06.10.2019 11:58:19

Zlatan Ibrahimoviç vijon t’i bëjë gjërat e mëdha dhe të ekzagjeruara, kësaj radhe edhe për ditëlindje. Për të festuar 38 vjetorin e lindjes, gjigandi suedez ka vendosur t’i bëjë vetes një dhuratë të veçantë.

Bëhet fjalë për një makinë Ferrari Monza SP2 me edicion të limituar, e cila kushton rreth 1.5 milionë euro.