Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, ka të lënduar (Foto)

02.10.2016 21:13:22

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte në orët e mbrëmjes në magjistralenm  Ferizaj-Shkup

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të Fshatit të vjetër. Kjo rrugë është shuëm e ngarkuar pasi përvec që lidh qytetet e mëdha të Kosovës si Prishtinën me Ferizajn, lidh edhe Shkupin, raporton lajmi.net.

Kjo e bën që rruga të mbetet shumë e ngarkuar.

Vetura është rrokullisur dhe raportohet edhe për të  lënduar, ndonëse nuk dihet saktë për gjendejne tyre.

Lajmi.net sjell fotografi nga vendi i ngjarjes dhe aty mund të shikoni se vetura nga forca e përplasjes, edhe është rrokullisur./lajmi.net

14528217_10210749761320353_1888470330_n 14528256_10210749760840341_1164782435_n 14528463_10210749760600335_1626957065_n