Basha bën lëvizjen e papritur, braktis turin e vizitave dhe i bashkohet artistëve

24.07.2019 10:07:56

TIRANË- Kreu i Partistë Demorkatime Lulzim Basha do t’i bashkohet protestës tek Teatri Kombëtar.

Basha ka braktisur turin e tij me takime në qytetet e vendit dhe do të shkojë të mbsthësë artistët.