Blendi Fevziu ‘sfidon’ shtetin. Shikoni ku ka shkuar pa leje

08.01.2017 14:27:45

Prej ditësh, Saimir Tahiri, Erion Veliaj, Ilir Beqja e vetë kryeministri Edi Rama japin porosi deri dhe në urdhëra që njerëzit të mos dalim nga shtepitë për shkak të motit të keq.

Por gazetari i “Opinion” nuk ka marrë parasysh këto këshilla në formë urdhri duke udhëtuar drejt malit të Dajtit, i cili është i mbuluar me dëborë.

Karakteri rebel dhe i pavarur nga shteti i gazetarit Blendi Fevziu duket edhe në këtë aventure drejt Dajtit.

Image