Dibër/ Gjiknuri parapë e ka me LSI-në

14.09.2016 15:41:05

Ministri i deleguar i Rilindjes në Dibër, Damina Gjiknuri, nuk heq dorë nga qëndrimet për LSI-në.

Sot në edicionin e lajmeve të Top Channel në kronikën që trasmetoi për mitingun falenderues që u mbajt në Peshkopi, theksoi “harresën” që Gjiknuri i bëri liderëve të LSI-së kur përmendi kontribuesit e fitores. 

 

Falenderoj drejtuesit e PS dhe drejtuesit e PDIU së u shpreh Gjiknuri i cili dy ditë më parë lëshoi edhe deklaratën e fortë se koalicioni nuk kishte funksionuar në Dibër duke vënë gishtin mbi Ilir Metën