Dua, përkrahëse! Publikon video në të cilën dikush tjetër këndon këngën e saj

02.08.2016 15:04:17

Këngëtarja Dua Lipa gjithmonë është njohur si një ndër vajzat më të mbara të muzikës.

Ajo ka arritur që përmes talentit të saj t’i tregojë botës gjithë atë çfarë ajo ka fuqi të arrijë në këngë. Ndërsa përmes rrjetit social Instagram, Rita ka vendosur të përkrahë edhe një person tjetër që kishte vendosur të këndonte si ‘Cover’ këngën e saj ‘Be the one’, transmeton Indeksonline.

Dua, ka publikuar videon në të cilën shihet duke kënduar Troye Sivan, një djal  ri që njihet si këngëtarë, tekst-shkrues dhe aktor. Ndërsa Dua nuk ka ngurruar për të publikuar këtë video të tij.