E diela e pushimit! Meta nuk i ndahet pozave në pishinë, foto edhe me ish-futbollistin e Kombëtares

30.06.2019 17:21:42
Presidenti Ilir Meta ka dalë në foto edhe me ish-futbollistin e kombëtares, Klodian Duro.
Klodian Duro dhe Ilir Meta

Pas fotos me këshilltarin e tij, Tedi Blushi, presidenti Ilir Meta nuk ndalet me pozat në pishinë.

Kësaj herë presidenti ka dalë në foto edhe me ish-futbollistin e kombëtares, Klodian Duro.