Formacionet zyrtare: Freiburg – Bayern Munich

20.01.2017 20:12:13

Freiburg dhe Bayern Munich do të përballen sonte, nga ora 20:30, në kuadër të xhiros së shtatëmbëdhjetë të Bundesligës. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë takim

 Freiburg: Kübler, Gulde, Torrejon, C. Günter – Höfler, Frantz – Philipp, Grifo – Haberer – Niederlechner

Bayern Munich: Neuer – Hummels, Martínez, Lewandowski, Robben, Costa, Alonso, Lahm, Vidal, Müller, Alaba