Ibrahimovic “çon peshë” ‘Old Traffordin’ me këtë gol të bukur

15.01.2017 18:46:34
Ibrahimovic me një gol të bukur ka barazuar rezultatin në 1:1 në derbin mes Unitedit dhe Liverpoolit.