Ish-protestuesit e VV-së të nervozuar me Albin Kurtin

25.01.2020 21:56:32

Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës heshtën këtë të shtunë.

E kështu nuk mohuan nëse në Prapashticë ndodhi një takim midis Albin Kurtit e Isa Mustafës.

Klan Kosova mëson se nuk pati diçka të tillë, por këtë nuk e besojnë ish-protestuesit e VV-së që dikur i vërsuleshin shtëpisë së ish-kryeministrit Isa Mustafa.