Kavajasi rrah prindërit dhe bën seks me motrën e mitur

10.01.2017 17:35:09

Një ngjarje pazakontë ka ndodhur në Kavajë të Shqipërisë.

Burime nga Policia kanë bërë me dije se 20-vjeçari Agim Daka, nga fashati Koçaj, është arrestuar për shkak se ka kryer disa herë marrëdhënie seksuale me motrën e tij S.D. 12-të vjeçare.

Përveç kësaj ai ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike edhe ndaj prindërve A. Daka dhe R. Daka.

Në momentin e arrestimit, të riut i janë gjetur dhe sekuestruar me cilësinë e provës materiale një armë zjarri pushkë model 56.