Keqtrajtoi vazhdimisht vajzën e tij, arrestohet

16.09.2016 10:38:38

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti në vazhdimësi ka keqtrajtuar dhe ka kanosur vajzën e tij.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/