Kështu duket një këmbë e kafshuar nga një peshkaqen (Foto,+16)

27.09.2016 16:31:27

Një surfer ri ka zbuluar katër çarje të mëdha në këmbën e tij të djathtë, pasi ai u sulmua nga një peshkaqen.

Cooper Allen, 17, po shërohet në Spitalin Lismore pasi u shqye nga një peshkaqen, ndërsa po bënte surfing në Lighthouse Beach, në Ballina, në jug të Byron Bay, Australi, pak para orës 9 të hënën.

Ka qenë miku i tij ai që ka kapur imazhet tronditëse të plagëve të shkaktuara nga peshkaqeni, që besohet të jetë rreth 3.5 metër i madh, para se ai të largohej nga uji dhe me qetësi të kërkonte ndihmë.

e1

e2

e3

e4