Lëngu që pastron zorrët dhe ju bën të humbisni deri në 4 kg brenda disa ditësh

05.11.2019 13:31:09
Lëngu që pastron zorrët duke ju bërë të humbni 4 kg në 7 ditëNjë zorrë e trashë e ndotur mund të shkaktojë probleme të shumta shëndetësore, zvogëlon energjinë, na bënë të shtojmë peshë dhe shkakton dhimbje koke. Më poshtë ne ofrojmë një ilaç të thjeshtë për të detoksifikuar zorrën e trashë, i pasur me fibra dhe lëndë ushqyese që do t’ju ndihmojë të largoni toksinat.Përbërësit:

1 mollë
1 lugë gjelle liri
1 lugë gjelle fara chia
1 lugë çaji mjaltë
1 gotë ujë.
Përgatitja:

Përzieni të gjithë përbërësit e përshkruar më sipër, duke përjashtuar farat chia. Vendosni përgatitjen në një filxhan dhe shtoni farat chia që do të konsumohen ashtu siç janë. Ne ju rekomandojmë ta merrni këtë pije dy herë në ditë për 2-3 javë.