Momenti kur kamioni shtyp njerëzit në Jerusalem (Video +18)

08.01.2017 14:33:14
Është publikuar një video e momentit kur kamioni shtyp grupin e njerëzve në Jerusalem

Nga ky sulm mbetën të vdekur katër persona, ndërsa 15 të tjerë të lënduar, shkruan lajmi.net

Policia tha se arriti ta vras shoferin dhe e cilësoi ngjarjen si sulm terrorist.