Moti nesër, kushte për reshje shiu

19.11.2019 23:03:55

Do të mbaj mot me vranësira dhe intervale me diell.

Të mërkurën mot kryesisht i vranët dhe me kushte për reshje shiu, duke përfshirë gjithë territorin.

Të enjten mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 13-15 gradë Celsius. Do të fryjë erë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi 1-9 m/s.