Ndërron jetë edhe personi i 14-të në Maqedoni

14.02.2019 01:24:04

Numri i viktimave ka shkuar në 14, shkruan mediat maqedonase.

Ndërkohë Qeveria e Maqedonisë Veriore, në mbledhjen e sontme të jashtëzakonshme ka sjellë vendim që 14 dhe 15 shkurti të shpallen ditë zie, për shkak të aksidentit tragjik që ndodhi sot pasdite në autostradën Shkup-Gostivar, në afërsi të fshatit Llaskarcë.