Ndeshja Teuta-Tirana/ Nuk lejohen grumbullime, segmentet rrugore që do bllokohen në kryeqytet

02.08.2020 12:45:14

Në orën 20:00 në stadiumin ‘Air Albania’ do të zhvillohet sot finalja e Kupës së Shqipërisë mes Teutës dhe Tiranës. Drejtoria e Policisë Tiranë ka marrë masat për mbarëvajtjen e sfidës.

Tifozët nuk do të lejohen në stadium për shkak të situatës së krijuar nga pandemia, pavarësisht kërkesës së FSHF-së.