Një mrekulli/ Zbulohen pamjet me dron, ja si duket “Arena Kombëtare” para përurimit

22.10.2019 10:38:12

“Arena Kombëtare”, një investim gjigant i Federatës Shqiptare të Futbollit në bashkëpunim me qeverinë, FIFA-n dhe UEFA-n, do të jetë gati në muajin nëntor.

Disa pamje të realizuara me dron tregojnë se pothuajse gjithçka ka përfunduar.