Prizren/ 6 të lënduar në një aksident komunikacioni

19.01.2018 23:49:25

 Rreth orës 17:40 minuta në fshatin Gjonaj në Has ka ndodhur një aksident në mes të dy veturave të cilin kanë pësuar lëndime trupore gjashtë persona. Shkaktar i aksidentit dyshohet të jetë mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet dhe rrethanat në rrugë. Të lënduarit janë trajtuar në Emergjencë e spitalit Rajonal në Prizren.

Lëgjenda: fotoilustrim i redaksisë