Protesta/ Berisha thirrje për qëndresë: Asnjë hap pas deri në shporrjen e Ramës!

13.05.2019 21:34:00

Ish-kryeministri Sali Berisha, teksa poston live protestën e Opozitës së Bashkuar në shesh, i bën thirrje qytetarëve që të mos bëjnë asnjë hap pas në rrugën e tyre për të rrëzuar Edi Ramën.

“LIVE – Asnjë hap pas! Beteja që ka nisur është pa kthim. Historia do tregojë se kjo betejë do të përfundojë me shporrjen e qeverisë së krimit dhe triumfin e vlerave europiane. E ardhmja e shqiptarëve është Europa! #ShqipëriaSiEuropa”, shkruan Berisha.