Protesta, dera e kryeminisitrisë saldohet me llamarina

16.03.2019 12:55:28

Përveç forcave të shumta të rendit, të cilët kanë rrethuar godinën e kryeministrisë para protestës së opozitës, në dyert e selisë ku merr vendime qeveria janë salduar llamarina.

Kujtojmë që në protestën e 16 shkurtit, dyert e brendshme të kryeministrisë ishin të blinduara, ndaj dhe protestuesit nuk mundin t’i rrëzonin dot.