Publikohet kënga e re e Dua Lipës me Major Lazer dhe Wizkid (Audio)

29.06.2017 09:33:01

Është publikuar videoklipi i ri i Dua Lipës në bashkëpunim me producentin Major Lazer dhe Wizkid.

“Wale” titullohet projekti i Duas i cili vjen në formë bashkëpunimi me dy artistët shumë të njohur.

Ky projekt është punuar nga vet Major Lazer i cili është krijuesi i hiteve më të mëdha të kohës.

Ky projekt e rikthen fuqishëm Dua Lipën para publikimit të albumit të saj të ri i cili do të jetë i dedikuar për mbarë muzikën botërore.