Etiketimet Aldo Teqja

Etiketim: Aldo Teqja

Vizitorët “e papritur” në spital të portierit Aldo Teqja, Lerda dhe...

Gjendja shëndetësore e portierit Aldo Teqja është duke u përmirësuar. Klubi i Partizanit deklaroi të enjten se futbollisti po shkon drejt përmirësimit të plotë,...

Shqipëri/ Dalin pamjet nga spitali/ Portieri i partizanit në krah të...

Tre ditë më parë, zona e Komunës së Parisit u trondit nga aksidenti i portierit të Partizanit, Aldo Teqja. Nga kati i shtatë i këtij...