Etiketimet Altin Lala

Etiketim: Altin Lala

Koronavirusi/ Altin Lala: Kam një apel për gjithë shqiptarët, ku ndryshojnë...

Në Hanover ku Altin Lala jeton, ende nuk kanë nisur masat drastike. Por edhe në Gjermani alarmi për përhapjen e koronavirusit ka rënë, e...

Ish-kapiteni i Kombëtares Altin Lala heq dorë nga nënshtetësia shqiptare, ja...

Ish-futbollisti dhe kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit, Altin Lala, ka hequr dorë nga shtetësia shqiptare. Lajmi konfirmohet nga një dekret i Presidentit Ilir Meta,...