Etiketimet Andin Hoti

Etiketim: Andin Hoti

Djali i Ukshin Hotit: Kosova jo siç ka dashur babai, ende...

Në 20-vjetorin e zhdukjes së veprimtarit të çështjes kombëtare dhe intelektualit Ukshin Hoti, djali i tij, Andin Hoti ka kërkuar që sa më shpejt...