Etiketimet “Arena Kombëtare”

Etiketim: “Arena Kombëtare”

Çdo gjë kuqezi, nga dhomat e zhveshjes te stolat/ Shihni si...

Arena Kombëtare” do të hapë dyert zyrtarisht për tifozët më 17 nëntor. Në këtë datë do të përurohet stadiumi më i ri në zemër...

Dilemat për “Arena Kombëtare”/ Alarmi për ndeshjen me Francën, përgjigjet FSHF

Stadiumi i ri Kombëtar nuk i ka përfunduar punimet. Sepse deri në momentin e fundit, si në çdo objekt të ri të stërmadh në...

Një mrekulli/ Zbulohen pamjet me dron, ja si duket “Arena Kombëtare”...

“Arena Kombëtare”, një investim gjigant i Federatës Shqiptare të Futbollit në bashkëpunim me qeverinë, FIFA-n dhe UEFA-n, do të jetë gati në muajin nëntor. Disa...

“Arena Kombëtare” hapet për ndeshjen me Francën, ja sa kushtojnë biletat

Shqipëri-Francë do të jetë ndeshja e parë zyrtare dhe inauguruese në stadiumin më të ri në vendin tonë, në “Arenën Kombëtare” të kryeqytetit. Ndërkohë...

“Foleja” e re e kuqezinjve, ‘Arena Kombëtare’ mahnitëse

“Arena Kombëtare” nuk do të jetë gati për kuqezinjtë tanë ndaj Moldavisë, ashtu siç edhe të gjithë shpresonin, megjithatë shtëpia e re do t’i...