Etiketimet Arrestime

Etiketim: Arrestime

Shqipëri/ Tre të arrestuar/ Njëri për plagosje, dy të tjerët penguan...

Një person është arrestuar nga Policia pasi për motive të dobëta ka plagosur me mjete të forta një person. Në pranga janë vënë edhe...

Në Kosovë brenda 24 orëve 43 aksidente, një me fatalitet

Policia e Kosovës njofton se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 43 aksidente. Prej tyre një aksident me fatalitet, 20 aksidente me të...

Arrestohen 8 serbë në Brezovicë, dyshohen se janë pjesëtarë të Inteligjencës...

ROSU mbrëmë ka arrestuar tetë serbë, të cilët dyshohet se janë pjesëtarë të strukturave të inteligjencës serbe. Burime të...

Prizren: Policia arreston të dyshuarin B.M për armëmbajtje pa leje

Gjatë një plani operativ, hetues policorë kanë arrit  te identifikojnë dhe te arrestojnë te dyshuarin B M dhe te sekuestrojnë një  armë të zjarrit...

Gjirokastër, 400 € për një person! Arrestohen dy policë kufitarë

y punonjës policie dhe një 41 vjeçar nga Fieri janë arrestuar ditën e sotme për trafikim të qënieve njerëzore. Pas hetimeve SHÇBA ka arrestuar shtetasit:...

Në orët e mëngjesit të sotëm arrestohet ish-ministri i Brendshëm...

Me urdhër të Prokurorisë Publike të Maqedonisë, në orët e hershme të mëngjesit të sotëm është arrestuar ish-ministri i Punëve të Brendshme, Mitko Çavkov,...

Arrestohen 11 shqiptarë në Milano

Të arrestuarit anëtarë të një bande grabitësish Njëmbëdhjetë shqiptarë janë arrestuar në orët e para të mëngjesit nga policia italiane në Milano, pasi dyshohen...

Forca të shtuara të policisë afër Kuvendit, a do të arrestohen...

Numër më i madh i policëve është parë në hyrjen kryesore të Kuvendit të Kosovës. Pas marrjes së urdhërarresit nga gjyqtari, Beqir Kalludra policia do...

DnV: Përleshje fizike në Graçanicë, dy arrestime në Kllokot

Demokracia në Veprim njoftoi gjatë këtyre orëve të votimit ka ndodhur një përleshje fizike në Graçanicë dhe dy arrestime në Kllokot. DnV njoftoi se në...

Kllokot, arrestohen dy komisioner

Dy komisioner të një vendvotimi në komunën e Kllokotit janë ndaluar nga policia pasi kanë prishur rendin në vendvotim. Në këtë qendër gjatë incidentit është...