Etiketimet Bardhyl Meta

Etiketim: Bardhyl Meta

Bardhyl Meta: E vërteta për spekulimet e fajdexhinjve të gënjeshtrave të...

Nga Bardhyl Meta Mjegullnaja rreth ngritjës së pandalshme të LDK-ës, dhe spekulimet e fajdegjinjëve të genjeshtrave të sofistikuara: - „Isa Mustafa marrëveshje me VV dhe Albinin“?! -...

S’ka asnjë shtet, Komb dhe etni – që mund të mbahet,...

Nga Bardhyl Meta Republika e Kosovës - sado që vetëm 11 vjeçe, dhe sado e cenuar nga çdo anë...

A e mbanë kush mend, Marshin Legjendar të Grave të Prishtinës,...

Nga Bardhyl Meta Sa të përdalë bëhen(m)i…!? - A e mbanë kush mend, Marshin Legjendar të Grave të Prishtinës, drejt Jasharajve!? Që ta shpërthejnë izolimin! S’pash as lexova...

Bardhyl Meta:Vetëvendosjes po i duhet një Babë, për s‘shpejti 

Meqë„Vetëvendosjes“ po i duhet një Babë, për s‘shpejti: Atëherë, „Babë“ për Babë, qe ku e keni Akademikun, Prof. Dr. Rexhep Qosen! Shkurt, i plotëson krejt kushtet...

Bardhyl Meta: ”Baba” i Vetvëndosjes dhe ”konstanta” PDK

“PDK-ë, është konstanta” - Ju kishte thënë “Baba” djemve e vajzave, aktivisteve e aktivistëve të “Vetëvendosjes”! Dhe kishte “sugjeruar" t’përgatiten për koalicion nacional me PDK-ën! Me...

Vota e secilit, është e shenjtë! Rinumërimi i tërësishëm i votave...

Vota është e shenjtë: Kosovarët, ndërkaq, si asnjë popull tjetër në gjithë Europën, kanë pritë shumë shumë gjatë, për realizimin e kësaj të drejtë...

Bardhyl Meta ironizon me “frymët”:Shumë n’trend, këto “Frymat”!?

Ironia e tij ka të bëjë me frymën për stadiumin e Prishtinës, me frymën për largimin e Universitetit të Prishtinës, me frymën për ta...

Deputeti i LDK-së Meta i shkruan sëmundjes, kjo është dëshira e...

Deputeti i LDK-së, Bardhyl Meta, është kthyer nga Gjermania në Kosovë, pasi atje po shërohej nga një sëmundje e rëndë dhe iu kishte nënshtruar...

Qeveria ndan 34 mijë euro për shërimin e deputetit Bardhyl Meta

Qeveria e Kosovës sot në mbledhjen e mbajtur ka ndarë 34 mijë euro për shërimin e deputetit të LDK-së, Bardhyl Meta, i cili po...