Etiketimet Binak Maxharraj

Etiketim: Binak Maxharraj

Furtunë pa stuhi

Nga Binak Maxharraj (Nuk besoi së Amerika deshiron qe Kosova te kethehet në vitin 1999 të cilës i vinte era shkrum me prriocka lumejsh gjaku...

Nësër në Berlin dueli i ashpër midis Albin Kurtit dhe Hashim...

Nga: Binak Maxharraj Me inicijativën e Ambasadorit Amerikan ne Gjermani dhe njeheri Ndërmjetesus i Presidnetit Donal Trump është ba e mundur takimi midis dy liderve...

Kur ndodhë populli?

Nga Binak MAXHARRAJ /Mafia politike:as Hashim Thaçi,as Ramush Harajdinaj e as Kadri Veseli e shumë të tjerë,asnjeri prej tyre,anipse milionera,nuk e ndau nga pasuria e...

Ethet paszgjedhore të Hashim Thaqit?!

Nga Binak Maxharraj Që nga përfundimi i zgjedhjeve te parakohëshme të 6 tetorit 2019 dhe përfundimit te numrimit te votave i numrimit te votave nga...

E tmerrshme dhe skandaloze: Kriminelet e vranë para 20 vitesh, pas...

Nga Binak  Maxharraj Sot bëhën 20 vjet kur me 2 nentor 1999 fill pas çlirimit ne fashtin Burojë të Hashim Thaçit u kidnapua dhunshëm mesuesi...

Lutfi Haziri shefi i shefave në LDK?!

Nga Binak Maxharraj Lutfi Haziri eshte njeriu me i pabesueshem ne Ldk,Eshte nje njeri dallavergji qe si nxen fjala fjales,hane me dy luge,shikimet i ka...

Kur të vret shteti?!

Nga Binak Maxharraj -Vrasjet si e Astritit ndodhin vetem ne diktature?! Ne vitin 2016 ka ndodhe vrsaja me dhune e Astrit Deharit ne qelin e tij...

Koalicioni midis LVV dhe LDK ngrehë e mos e këputë?!

Nga Binak Maxharraj Qe nga 6 tetori që kur u mbajtën zgjedgjet parlamentare gadi çdo gje ështe e çartë.LVV doli partia e pare,kurse LDK e...

Adios Xhavit Haliti

Nga Binak Maxharraj Shefi i Shtabit të Rognerit,njeriu qe kurr se pa luftën live te Kosovës,deputeti dhe Nenktyetari në të gjitha shtat Legjislaturat e Parlamentit...

Ramiz Çakorin ta morën të dera e shtëpisë: Pse nuk e...

Nga Binak Maxharraj Si ne lojrate e kolovajzave po i ndrron partitë,nuk ke lanë parti pa u anëtaresu pos ne ate te “Lista Srepska”.Ishe se...