Etiketimet Binak Maxharraj

Etiketim: Binak Maxharraj

Urime Albin,Urime Vjosa- Kualicioni i besës?!

  Nga Binak Maxharraj -Kalicioni midis PDK dhe LDK ishte një koalicion i pabesë. 1. Sot ka ndodhë edhe nje ngjarje po aq e madhe se ajo e...

Sot Kosova është vetëvehtja?!

Nga Binak Maxharraj Sot në Kosovë nuk “qeverisë”askush është dite feste,ditë vote.Sot në Kosovë nuk qeveris as kupola e krimit,te korruptuarit te cilët na vodhën...

Albini ecën vetemështë uragan i pamposhtur

Nga Binak Maxharraj -Albin Kurti akuzohet nga PDK-ja,Pronto mafia dhe SHIK se nuk është proamerikan?! -Por Albin Kurti është më proamerikan së sa Kadri Veseli,Hashim Thaçi...

Angela Merkel dhe pronto mafia e Kosovës?!

Nga Binak Maxharraj 1.Kancelarja Angela Merkel,tani për tani gruaja me e fuqishme në botë shihet në foton e parë me bashkëshortin e vet,te veshur thjeshte,modest...

Korrupcioni i Kadri Veseli dhe Cervena Zvezda e Beogradit

Nga Binak Maxharraj Kadri Veseli lejë pallavrat për korrupcionin të cilin për shkak te fushates e ke kapë për qyke,e ke kapë për fyti.Korrupcioni nuk...

Në Prishtinë u fuqizu Republika e Kosovës, ndërsa në Mitrovicë u...

  Nga Binak Maxharraj Sot në Prishtinë u mbajtë çelja e fushatës së LDK në sheshin e të madhit dhe heroit të kombit”Skenderbeut”. Ishte një tubim...

Presidentja e Kroacisë Kolinda-Grabar KItaroviq po e mbron Kosovën ma...

Nga Binak Maxharraj Zonja e Madhe,presidentja e Kroacisë Kolinda-Grabar KItaroviq mikja e madhe e shqiptarve kudo dhe kahda qe shkon është një yll qe rrezaton...

U frigësuan të ballafaqohën në debat TV më Albin Kurtin ?!

Nga Binak Maxharraj (Është e quditëshme dhe e papranueshme mos shkuarja e Vjosa Osmanit në këtë debat) Një verifikim i mire i të gjithë kandidatëve qe...

Mos e nënshkruani peticionin kundër korrupcionit -është mashtrim i PDK-së

Nga Binak Maxharraj Është ironike që të kërkohet luftimi i korrupcionit bash nga Kupola e krimit të organizuar dhe korrupcionit.Kadri Veseli lideri i PDK ne...

Serbëve nuk u zihet besë, rrenën e kanë si ideologji?!

Nga Binak Maxharraj Kohë më parë për vizitë qendruan ne Beograd dhe në Prishtinë dy Senatoret e njohur Chris Murphy dhe Ron Johnson.Ishin të interesuar...