Etiketimet CDU/CSU

Etiketim: CDU/CSU

Apeli i CDU/CSU, Basha jep sinjale për dialog: Mirëpres angazhimin e...

Lulzim Basha, reagoi pas deklaratës së CDU/CSU, duke thënë se mirëpret “angazhimin e Gjermanisë mike për zgjidhjen e kësaj krize dhe hapjen e rrugës europiane...

Shqipëri: Zyrtari gjerman: Po vëzhgojmë rastin Xhafaj, të gjithë njësoj para...

Të enjten u mblodh në Berlin grupi i punës i deputetëve të CDU/CSU, që merret me Ballkanin Perëndimor. Ai do të vendosë për çeljen...