Etiketimet Deputët

Etiketim: Deputët

Kush vodhi vota deputetësh, atje?

Nga Fadil Maloku  (Ose; Si i eliminoj ca eminenca për deputet, “lufta”e brendshme pariake?) 1. Zgjedhjet e sivjetme në Kosovë, në jashtēsi sipas shumë parametrave...

Vajtimi i qyqeve në Parlamentin e Kosoves

Nga Binak Maxharraj Sot të gjithë deputetet u mblodhen në Parlamentin e Kosovës për të bërë vajin e qyqeve për ikjën e qytetarve në vazhdimesi...

Deputet mos mbeteni paftyrë e me marre

Nga Binak Maxharraj Në vned te seances së jashtëzakonshme të Parlamentit të caktuar për sot për te debatuar për kazinot dhe lojrat e fatit,më mirë do...

LDK  ËSHTË QU  PESHË?!.

LDK pas anemisë që e pati dhe përplasjeve të shumta mbrenda sajë,por edhe duke e luajtur bishtin here më këtë e herë me ate...

Elena Kocaqi: Te dashur Deputet të Kuvendit të Dardanisë,

Te dashur Kryetar të Partive Politike Parlamentare. I nderuar President, Kryeminister dhe Kryetari i Kuvendit, Mos e votoni marrëveshjen e Delimitimit me Malin e Zi, sepse...

Lutfi Haziri: Deputët e LDK-së janë unikë për ratifikimin e marrëveshjes...

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, ka bërë me dije se deputetët e kësaj partie janë unikë në votën për Projektligjin...