Etiketimet Isa Mustafa

Etiketim: Isa Mustafa

Isa Mustafa:Miratimi në lexim të parë i Ligjit për Rimëkëmbie

Ekonomike është një hap i rëndësishëm për të fituar betejën me pasojat ekonomike dhe sociale nga pandemia Covid-19. Uroj deputetët që e votuan. Lufta për të...

Isa Mustafa për vizitën e Grenellit: Amerikanët janë të gatshëm ta...

Emisari Special i presidentit Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell bashkë me 13 zyrtarë të tjerë amerikanë do të qëndrojnë sot në Kosovë,...

Isa Mustafa takoi shefin e ri të BE-së, flasin për liberalizimin...

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka pritur sot në takim shefin e Zyrës së Bashkimit Evropian, Tomas Szunyog. Gjatë këtij takimi, Mustafa e njoftoi Szunyog...

Isa Mustafa: Pa SHBA-në s’ka marrëveshje finale me Serbinë

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa thotë se pa pjesëmarrjen aktive të SHBA-së në procesin e dialogut nuk ka marrëveshje finale me Serbinë. Mustafa i tha...

Isa Mustafa me telegram ngushëllimi për vdekjen e nënës së Edi...

Me rastin e vdekjes së nënës së Kryeministrit të Shqipërisë, Edi Ramës, kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, e ka dërguar një...

Isa Mustafa për vizitën e Veliut në Zubin Potok: Sinjal pozitiv...

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa e ka quajtur veprim shumë të mirë, vizitën e djeshme të ministrit të Punëve të Brendshme, Agim Veliut në...

Isa Mustafa godet ambasadorët që shkruanin pro VV-së: Pres të ma...

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka reaguar pas raportimeve se ka ndodhur një incident në Kuvendin e Kosovës mes deputetëve të...

Mustafa përkujton Shaban Manaj, kërkon zbardhjen e vrasjes së tij dhe...

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa në 20 vjetorin e vrasjes, ka përkujtuar veprimtarin Shaban Manaj, të cilin e ka vlerësuar si personalitet të veçantë...

Pas infektimit me COVID-19, nga LDK thonë se gjendja e Isa...

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Haki Rugova, ka thënë se gjendja e kryetarit të kësaj partie, Isa Mustafa, i cili ishte infektuar...

Isa Mustafa: Vetë Hoti duhet të vlerësojë nëse do të vazhdojë...

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se është në dorën e kryeministrit Avdullah Hoti që të vlerësojë nëse dëshiron të vazhdojë takimin me...