Etiketimet Isa Mustafa

Etiketim: Isa Mustafa

Pse të dielave paratë tona mund ti shpenzojmë në vendet tjera...

Krytari i LDK-së, Isa Mustafa në një shkrim në facebook terheqë vemendjen e bizneseve të vogla në Kosovë, të cilat është shumë e vëtertë...

Vetëvendosje me ofertë të re për LDK-në

Lëvizja Vetëvendosje e drejtuar nga Albin Kurti i ka bërë edhe një ofertë të re Lidhjes Demokratike të Kosovës. Burime të Gazetës Blic të afërta...

Gjuha (“take it or leave”) e Kurtit dhe e Mustafes, është...

Nga Fadil Maloku “Dhe, LDK-ja nuk mund të negociojë me logjikën e aktit të kryer të LVV-së. Ne nuk jemi në luftë; vetëm me logjikën...

Isa Mustafa: Zgjidhjen e jep Vetëvendosje, jo LDK

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett dhe ish-shefi i misionit të OSBE-së, William Walker, sot zhvilluan takim me krerët e LDK-së. Kryetari i Lidhjes...

Isa Mustafa përkujton veprimtarin Enver Maloku: Të zbardhet vrasja e tij

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka përkujtuar veprimtarin Enver Maloku, në 21 vjetorin e vrasjes së tij, duke thënë se edhe pas dy dekadave,...

Isa Mustafa uron besimtarët ortodoksë për Krishtlindje

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka uruar besimtarët ortodoksë për festën e Krishtlindjes. Mustafa u ka uruar një vit të mbarë, me...

Zyrtari i lartë evropian: Qytetarët e Kosovës e meritojnë heqjen e...

Kryetari i Grupit të EPP-së në Parlamentin Evropian, Manfred Weber pas takimit me kryetarin e LDK-së Isa Mustafa tha se kanë biseduar rreth situatës...

Isa Mustafa e Albin Kurti sot projektojnë pamjen e qeverisë së...

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe ai i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, pritet të takohen sot për t’i dhënë fund negociatave...

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa ngushëllon a familjen e Zeqë...

Me rastin e vdekjes së veprimtarit shumëvjeçar dhe aktivistit të dalluar të LDK-së, Zeqë Shehu, kryetari i LDK-së, Isa Mustafa dërgon këtë telegram ngushëllimi: “E...

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, kërkon nga Institucionet e Kosovës...

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa përkujton veprimtarin Xhemail Mustafa në 19 vjetorin e vrasjes së tij. Ai ka thënë se, Xhemail Mustafa ishte një prej...