Etiketimet John Bolton

Etiketim: John Bolton

Largimi i John Bolton, lajm i gezueshem per shqiptaret

Nga Skënder Mulliqi Sa po e pashe nje lajm te madh per Kosoven dhe shqipatert ne pergjithesi. John Bollton nuk eshte me keshilltare i presidentit,...

Xhon Boltoni dhe ndarja e Kosovës

Nga Rexhep Kastrati Ndarja e Kosovës, sa nga pasiguria, aq dhe nga përpjekja për manipulim të opinionit nga ata që kanë koketuar më linjën e...

John Bolton ishte kundërshtar i pavarësisë, do të mundohet ta shkatërrojë...

Thote: analisti amerikan Daniel Serwer 07 mars 2019 Ish-zyrtari i Departamentit të Shtetit Amerikan, Daniel Serwer, ka shpjeguar arsyet që sipas tij do ta shtyjnë...

John Bolton pro serb dhe anti shqiptar

/Është i pakuptueshem presioni i SHBA-ve për taksen/ Nga Binak Maxharraj John Bolton është Këshilltari Nacional...