Etiketimet Kikboksi

Etiketim: Kikboksi

Ylli shqiptar i kikboksit magjeps SHBA, shkatërron rivalin në 13 sekonda!

Në orët e para të mëngjesit të së shtunës, në Orlando të Floridës u ndeshën gjigantët e kikboksit botëror Elvis Gashi dhe Justin Houghton. Kjo...