Etiketimet Komuna e Leposaviqit

Etiketim: Komuna e Leposaviqit

​Arrestohen dy të dyshuar për përfshirje në vrasjen e Oliver Ivanoviqit

Forca speciale të Policisë së Kosovës kanë ndërmarrë sot në orët e hershme të mëngjesit një aksion në veri të vendit me ç’rast janë...

MAPL dhe Komuna e Leposaviqit , marreveshje mirëkuptimi

Zëvendësministri i Ministrisë së Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj dhe Kryetari i Komunës së Leposavicit, Dragan Jabllanovic, kanë nënshkruar marrëveshje mirëkuptimi për financimin...