Etiketimet Kufijtë Kosovës

Etiketim: Kufijtë Kosovës

Trukimet e Thaçit dhe Ramës për t’i ikë akuzave për ndarjen...

Nga Enver Bytyçi Hashim Thaçi dhe Edi Rama kanë ndryshuar programin e shërbimeve në vijim të politikave serbe për pushtim territoresh. Pasi panë se ideja...