Etiketimet Lefter Maliqi

Etiketim: Lefter Maliqi

Shqipëri/ Hani, pini dhe…”! Lefter Maliqi mesazh të fortë në Kuvend

Deputeti Lefter Maliqi ka folur me tone të ashpra në seancën e sotme plenare, teksa ka deklaruar se politikanët nuk duan Vetting, pasi do...

“Kur qeverisin maskarenjtë, përfitojnë horrat”/Shpërthen Maliqi: Alarmante! Palët të ulen me...

Deputeti Lefter Maliqi e cilësoi alarmante situatën në Shqipëri, duke thënë se korrupsioni është masiv në vendin tonë dhe se ekonomia po pëson goditje...