Etiketimet Manjani

Etiketim: Manjani

Manjani ironizon Bushatin dhe i kujton PS-së rastin “Griselda,,

Ish-ministri i Drejtësisë, njëherësh dhe anëtar i Kryesisë së LSI-së, Ylli Manjani nuk ka të ndaluar me ironitë e tij ndaj ish-kolegëve të tij...