Etiketimet Mitrovica

Etiketim: Mitrovica

Nesër masa e paraburgimit të dyshuarve për vrasjen në Mitrovicë

Të dyshuarit për vrasjen e të riut V.S sot në Mitrovicë, nesër do të dalin para Gjykatës. Avokati i njërit nga të arrestuarit,  H.V i...

Policia jep detajet e vrasjes së të riut në Mitrovicë –...

Drejtoria Rajonale e Policisë në Mitrovicë, përmes një njoftimi ka konfirmuar vrasjen e ndodhur sot në Mitrovicë, ku u vra një 22-vjeçar. Sipas Policisë në...

Bahtiri: Prishtina vendos për veriun dhe jugun e Mitrovicës, jo Brukseli!

Caktimi i kufijve administrativ ndërmjet veriut dhe jugut të Mitrovicës nuk është diskutuar fare në Bruksel. Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahitiri, i cili është...

Dhjetëra kilogramë drogë kapen në një aksion të policisë në Mitrovicë...

Policia e Kosovës ka konfiskuar mbi 45 kilogram substancë të dyshuar narkotike dhe ka arrestuar tre persona të dyshuar për vepër penale “Blerja, posedimi...