Etiketimet Monika Kryemadhi

Etiketim: Monika Kryemadhi

Monika Kryemadhi: U bëj thirrje qytetarëve të mos e njohin shtetin...

Në orët e para të mëngjesit ka nisur nisur shembja e Teatrit Kombëtar. Pas shembjes së teatrit për mediat u prononcua kryetarja e LSI-së, Monika...

Nis aksioni opozitar, zbulohet lëvizja e fundit e Bashës dhe Kryemadhit

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ndodhet në selinë e PD, ku po zhvillon një takim me kryedemokratin Lulzim Basha. Takimi vjen në një kohë kur...

“Nuk do të futen kurrë në zyrë”, Kryemadhi zbulon skenarin me...

Kryetarja e LSI nuk dha një opsion se çfarë do të bëjë opozita nëse të zgjedhurit e 30 qershorit do të zënë zyrat. Në...

Për një orë mbyllen votimet, Kryemadhi takim urgjent me Bashën

Në të gjithë Shqipërinë është duke u zhvilluar procesi i votimit për zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Kur mbetet edhe një orë nga mbyllja e...

Ish-kryetari i tyre Ilir Meta shtyn zgjedhjet, ja si pritet vendimi...

“Rama ra”! Kjo ishte thirrja që dominoi në selinë e LSI-së në minutat e para pasi u përhap lajmi se Presidenti Ilir Meta ka...

Monika Kryemadhi thirrje policëve: As plumbat nuk na ndalin, mos njollosni...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në fjalën e saj u bëri një apel edhe punonjësve të policisë. Kryemadhi tha se qëndresa e tyre do...

Shqipëri/ Mbërrijnë eurodeputetët, takimi i parë me Bashën dhe Kryemadhin: Ndërmjetësojmë...

Ka mbërritur në Tiranë delegacioni i Parlamentit Europian. Eurodeputetët vijnë para vendimit për hapjen ose jo të bisedimeve për anëtarësimin e Shqipërisë...

Monika Kryemadhi: Presidenti mendon se djegia e mandateve është vendim agresiv

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka folur për “RaiNeës” ku ka shpjeguar arsyet pse opozita shqiptare vendosi të djegë mandatet e deputetëve.

Shqipëri/ Monika Kryemadhi: Urrejtja popullore do ta tërheqë zvarrë Edi Ramën

Monika Kryemadhi, në një lidhje me studion e emisionit Open, iu përgjigj kryeministrit Edi Rama, i cili pasditen e së enjtes u...

“16 shkurti”, Kryemadhi: Kryeministrinë mund ta merrnim për 10 minuta

LSI vendosi sot për të vepruar në union me aleatët opozitarë, duke djegur mandatet parlamentare, pavarësisht zërave për një përplasje të fortë...