Etiketimet Qeveria e Italisë

Etiketim: Qeveria e Italisë

Edhe Italia mbështet FSK-në

Ministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrustem Berisha është takuar sot me ambasadorin e Italisë në Kosovës, Piero Cristoforo Sardi. Berisha dhe Sardi kanë...