Etiketimet Qeveria Hoti

Etiketim: Qeveria Hoti

Komuna e Suharekes nuk i bindet Qeverisë Hoti, e bën pushim...

Sot në orët e mbrëmjes kryeministri i Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti, përmes njē shkrimi ka bërë të ditur se dita e hënë është...

Qeveria e Kosovës do të kufizojë lëvizjen për këto dy kategori...

Qeveria e Kosovës ka propozuar që të kufizohet qarkullimi i lëvizjes për personat mbi 65 vjeç dhe qytetarët me sëmundje kronike. Sipas propozim-vendimit, qytetarët mbi...

Isa Mustafa: SHBA-të e mbajtën premtimin, MCC tregoi besim ndaj Qeverisë...

Kryetari i LDK-së Isa Mustafa përmes nje postimi ne facebook shprehet shumë i gezuar për rikthimin e miqësisë me SHBA-të, Kështu që SHBA është...

Ramush Haradinaj: Vota për Qeverinë Hoti, votë për Kosovën

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se qeveria e cila do të votohet sot nga Parlamenti i Kosovës, është jetike për vendin. Haradinaj ka...

Haki Rugova: I kemi numrat, sot votohet Qeveria Hoti

Nenkrytari i Kryesisë së LDK-së, Haki Rugova është shprehur i bindur se sot në Kuvendin e Kosovës do të votohet Qeveria Hoti. Rugova në një...

Bedri Hamza: PDK-ja nuk do ta përkrahë Qeverinë Hot

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Bedri Hamza ka thënë se deputetët e PDK-së nuk do ta përkrahin Qeverinë Hoti. Hamza  ka...