Etiketimet Reali

Etiketim: Reali

Reali ka një plan B për sulmin, është sulmuesi polak i...

Mauro Icardi është emri i parë në listën e Florentino Perezit për të përforcuar sulmin e Realit të Madridit, por së fundi...

Perez mendon për Conten si pasues i Zidane

Vendimi i Zinedine Zidane për t’u larguar nga Reali, pas triumfit për herë të tretë radhazi në Champions League, duket se ka kapur të...

Chiellini akuzon Realin se ka blerë ndeshjen: “You pay!”

Padyshim që është një ndeshje që ka për të mbetur gjatë në memorien e tifozëve të futboll. Një ndeshje që do të përflitet për...

A do e krijojë Barça korridorin e nderit për Realin në...

Me afrimin e El Clasicos, afrohen edhe temat e nxehta. Të gjithë po pyesin dhe po flasin se a do krijojë Barcelona një korridor nderi...