Etiketimet Sali Berisha

Etiketim: Sali Berisha

Largohet Reis Çiço, Berisha heq dorë nga politika dhe hap emision...

Marketingut mediatik të kësaj vere duket se i është shtuar një jackpot i fituar nga Tv Klan. Burime të besueshme bëjnë të ditur për...

Sali Berisha publikon skandalin/ Ja çfarë po ndodh në bregdetin shqiptar

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mëngjesin e sotëm denoncimin e një qytetari, në lidhje me atë çfarë po ndodh në bregdetin shqiptar. Denoncuesi shkruan se...

Ilir Meta rrëfen telefonatën e Berishës pas 21 janarit: Janë lodhur...

Presidenti Ilir Meta deklaron se nuk ka frike as nga “Ramaforma” dhe as nga askush. Meta tregon telefonaten me Sali Berishen pas 21 janarit....

Unë kryetar Bashkie, t’i Kryeministër’/ Meta zbulon marrëveshjen e fshehtë...

I papërmbajtur dhe duke mos kursyer askënd, presidenti Ilir Meta ka zbuluar edhe detaje nga marrëveshja e bërë me Ramën në vitin 2013. Meta theksoi...

Isa Mustafa e quan Sali Berishën monument të pavarësisë së Kosovës

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa është shprehur lidhur me debatin ndërmjet presidentit Thaçi dhe ish-presidentit dhe ish-kryeministrit Sali Berisha. Në një postim në facebook, z....

Si u përplasën Berisha dhe Meksi për fajdet, para se Vlora...

Ish-Presidentit të Republikës, Bamir Topi, i cili sjell përmes kujtimesh të vërtetat e tij mbi zhvillimet politike në Shqipëri. Kemi veçuar nga ky libër momentin...

Protesta/ Berisha thirrje për qëndresë: Asnjë hap pas deri në shporrjen...

Ish-kryeministri Sali Berisha, teksa poston live protestën e Opozitës së Bashkuar në shesh, i bën thirrje qytetarëve që të mos bëjnë asnjë hap pas...

Vrasja makabre/ Reagon ish-kryeministri Berisha: Burgjet e Greqisë si thertore për...

Pas ngjarjes makabre në burgun grek, ku shihej se si dhunohej barbarisht deri në vdekje të shqiptarit Albert Bako, ka reaguar edhe ish kryeministri...

Berisha zbulon urdhrin e kreut të policisë: Frikë nga protestuesit, narkodrejtori...

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon policinë se ka po pengon protestuesit për të ardhur nesër në protestë. Ai shkruan në...

Djegia e mandateve, Berisha: I diktuar nga rrethanat

Në lidhje me djegien e mandateve, ish-Kryeministri Berisha i ka cilësuar si një nevojë  të jashtëzakonshme, ndonëse ndërkombëtarët nuk e mbështesin.