Etiketimet Sergio Ramos

Etiketim: Sergio Ramos

Martohet Sergio Ramos, por vëmendjen e marrin legjendat e Realit. Si...

Kapiteni i Realit të Madridit, Sergio Ramos i dha fund beqarisë. Qendërmbrojtësi 33-vjeçar i Los Blancos dhe moderatorja televizive Pilar Rubio u martuan në...

Çmimet e UEFA-s, Salah shpërfill Sergio Ramos

Mohamed Salah dhe Sergio Ramos kanë pasur takimin e parë, që pas finales së Champions Legue, ku egjiptiani nuk ruan aspak kujtime të mira. Duket...