Etiketimet Shkëndija

Etiketim: Shkëndija

Shkëndija e Tetoves“ fiton kunder Maqedonisë

Shkëndija e Tetovës ka fituar edhe matematikisht titullin e dytë kampion radhazi në Maqedoninë e Veriut, pas ndeshjes që kuqezinjtë e drejtuar nga trajneri...

Ylli i Shkëndijës i bashkohet Besnik Hasit në Arabi

Ish-kapiteni i Shkëndijës së Tetovës, Ferhan Hasani do të vijojë karrierën e tij në Arabinë Saudite, pasi ka nënshkruar në skuadrën e Al Raed. Hasani...

Shkëndija synon historinë, në Moldavi për kualifikimin

Shkëndija e Tetovës sot luan për historinë por edhe për milionat që jep UEFA. Në orën 19:00 në Tiraspol të Moldavisë, kuqezinjtë tetovarë do...

Drita e Gjilanit dhe Shkëndija e Tetovës synojnë të ndezin...

Jo të gjithë janë nën ethet e Botërorit sepse e marta nuk është vetëm dita e gjysmëfinales së parë mes Francës dhe Belgjikës, por...