Etiketimet Skenari.

Etiketim: Skenari.

“Njohje” me hipokrizi e Betejës së Kosharës nga “krahu i luftës”!

Shkruan: Florim Zeqa Nën heshtjen e varreve të dëshmorëve dhe bekimin e të gjallëve të vdekur, në Koshare u përkujtua 9 prilli i vitit 1999,...

Politologu, Ramush Tahir sjell një skenar në bazë të cilit mund...

Njohësi i çështjeve politike në vend, Ramush Tahiri sjell një skenar në bazë të cilit mund të formohet ose jo Qeveria e ardhshme pas...