Etiketimet Sokol Havolli

Etiketim: Sokol Havolli

Sokol Havolli i thotë Shpend Ahmetit: Kryetar, i ke dy zgjidhje...

Asambleisti i LDK-së në Kuvendin Komunal të Prishtinës, Sokol Havolli, ka kërkuar nga kryetari i Prishtinës që ta vendos flamurin e Kosovës. Havolli përmes një...

Sokol Havolli: Më kërcënuan pesë persona të VV-së

Sokol Havolli nga LDK, ka thënë se është kërcënuar nga pesë persona të Lëvizjes Vetëvendosje. “Sa dola prej studios të TV Dukagjinit, 5 veta te...

Shefi i kabinetit të Mustafës, Sokol Havolli: VV-së: Nuk ju është...

Sokol Havolli që është shefi i kabinetit të kryeministrit në detyrë, Isa Mustafa i është drejtuar Lëvizjes Vetëvendosje, duke ju thënë se ata nuk...

Zyrtarizohet marrëveshja: Kosova përfiton afro 50 milionë dollarë nga SHBA-ja

Sokol Havolli, këshilltar i kryeministrit në detyrë, Isa Mustafa, ka thënë sonte se marrëveshja ndërmjet Kosovës dhe SHBA-ve për grantin në vlerë afro 50...

Sokol Havolli: Kolegët e administratës të shqetësuar nga kërcënimi i Haradinajt

Këshilltari i kryeministrit, Sokol Havolli ka thënë se shumë kolegë të administratës kanë shprehur shqetësim pas kërcënimeve për largim nga sic e quan Havolli,...

Sokol Havolli: Mocionit po i mungon edhe një pikë-akuzë, rasti i...

Sokol Havolli, këshilltari i kryeministrit Isa Mustafa ka reaguar të premten pas dorëzimit të mocionit për rrëzimin e Qeverisë nga partitë opozitare. Nisma për Kosovën...

Albin, ju paskeni edhe jahte”!

Sokol Havolli, shef i kabinetit të kryeministrit Isa Mustafa, ka ironizuar me Shpend Ahmetin dhe qëndrimin e tij në një jaht milionësh në Budva. Havolli...